niedziela, 9 kwietnia 2017

Smile Makers. Seksualne wspieranie kobiet + KONKURS

Jest to mój drugi artykuł na ten temat, bo jakby nie było jest on ważnym tematem. W końcu chodzi o seksualne wspieranie kobiet. Pewnie teraz sobie myślisz 'Ja bym czegoś takiego nie napisała', ale dlaczego? Jesteś kobietą. Dlaczego wstydzisz się rozmawiać o seksualności? Jesteśmy dorosłymi ludźmi. To nie jest dla Nas temat tabu, nie można go tak traktować.


Smile Makers. Seksualne wspieranie kobiet

"Mamy misję znormalizowania produktów służących do dobrego samopoczucia seksualnego oraz uznania ich za naturalną, zdrową część życia i pielęgnacji!"
Wszystko brzmi ładnie i pięknie. Mnie cieszy, że powstała firma, która Nas wspiera. Która próbuje pokazać, że masażery osobiste i lubrykanty to nie temat zamknięty tylko w sex-shopach. Produkty Smile Makers wyglądają tak delikatnie, niewinnie.


Smile Makers. Seksualne wspieranie kobiet

"Inspiracją do Smile Makers było przekonanie, że piękno zaczyna się od uśmiechu. Gdy uśmiechasz się do siebie, jest to widoczne na zewnątrz. Nie ma nic piękniejszego!"
"Kobiety oceniają uśmiech jako drugi, najważniejszy czynnik atrakcyjności. Zadowolenie z życia seksualnego wiąże się z uczuciem szczęścia i uczuciem piękna.
80% kobiet uważa, że samozaspokajanie się zwiększa ogólne dobre samopoczucie.
70% kobiet uważa, że samozaspokajanie się daje im uczucie piękna."
Jestem umysłem ścisłym, więc jakieś liczby musiały się tu pokazać. Są to dane, które potwierdzają to, że Smile Makers ma dobrą ideę, którą każda z Nas powinna jakoś zaakceptować, a nie się sprzeciwiać. W końcu one nikomu krzywdy nie zrobią, nie są to żadne urządzenia tortur. Zwykły wibrator. No i co z tego? Nic. Normalna sprawa.

Dobrze wiem, że można być sceptycznie nastawionym do tego tematu. W końcu nie każdy musi o tym rozmawiać, ale powinnyśmy być świadome tego, do czego mamy zwyczajne prawo. To, że nasza seksualność także może być ważna.

Smile Makers ma w swojej ofercie 5 masażerów i 3 lubrykanty. Wszystko można dobrać odpowiednio do swoich potrzeb. Jest strażak, milioner, trener tenisa, francuz oraz surfer - nowy w zespole. Wyglądają tak 'słodko' prawda? Tak niewinnie i trochę dziewczęco. Są takie przyjemne dla oka i wydają się delikatne. Nie wydają się jakimś ciężkim tematem tabu. No spójrzcie na nie :D Słowo wibrator, aż wydaje się być za 'ciężkie' do nich. W końcu są to dżentelmeni, którzy mają pomóc kobietom :P


Smile Makers. Seksualne wspieranie kobiet

Lubrykanty wyglądają tak luksusowo. Nie są to jakieś kolorowe, smakowe żele, które zwykle można zobaczyć w sklepach. Po samym ich wyglądzie nie powiedziałabym, że jest to lubrykant. Plus wszystko jest dobrze opisane, więc spokojnie można dobrać odpowiedni produkt dla siebie. Czy warto je wypróbować? Ja myślę, że jak najbardziej. Jak widzicie na pierwszych zdjęciach polecam coś co faktycznie miałam, a nie że piszę w ciemno.


Smile Makers. Seksualne wspieranie kobiet
Nie wydaje się to trudnym tematem prawda? Bo wcale tak nie powinno być. Jesteśmy kobietami, możemy gadać, o czym chcemy i jak widać możemy dostać wsparcie w każdej sytuacji :D Więc jesteś za czy przeciw wspieraniu seksualnym kobiet?


https://smilemakerscollection.com/pl/

Przypominam o konkursie który kończy się dziś:
http://malinowyskarbiec.blogspot.com/2017/03/konkurs-z-mydlarnia-powrot-do-natury-do.html

Ankieta dla blogerów: https://goo.gl/forms/zgvCTfN4u3EtTPFp2

6 komentarzy:

 1. Rzeczywiście lubrykanty wyglądają bardzo kobieco i naprawdę estetycznie. Bardzo fajnie, że jest coraz więcej produktów stworzonych z myślą o kobietach i tak pięknie opakowanych.

  OdpowiedzUsuń
 2. Te kolorki i uśmiechy są mega urocze!
  A nie wiesz czy te żele są testowane na zwierzętach?

  OdpowiedzUsuń
 3. Cóż, poruszyłaś temat, o którym się nie mówi - w końcu to nasza seksualność... Ludzie jakoś dziwnie wypierają ten temat i traktują go jako naprawdę mocne tabu ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie produkty są potrzebne kobietom :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystko jest dla ludzi. Wibratory i lubrykaty też. Myślę, że jest to nie tyle temat tabu, co sprawa intymna :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger