środa, 30 sierpnia 2017

Nails Company • NC Lacquer nr 605 | NC Lacquer nr 413 + ROZDANIE

Dziś za oknem o dziwo ładna i słoneczna pogoda, bo w nocy już było dość zimno. Jesień powoli się zbliża, ale żeby nie było tak ponuro mam dla Was dwa lakiery w przepięknych kolorkach.NC Lacquer to nowoczesna formuła lakierów, które należą do grupy kosmetyków najczęściej wykorzystywanych ze względu na swoja praktyczność, wytrzymałość i połysk. Innowacyjna technologia wzbogacona o ekstrakt bambusowy nadaje wysoką trwałość o jedwabistym, półmatowym efekcie końcowym. Lakiery są przyjazne dla środowiska, nie zawierają szkodliwych materiałów takich jak toluenu, formaldehydu, ftalany dwubutylu i kamfory dzięki czemu nie mają destrukcyjnego wpływu na płytkę naturalnego paznokcia. W połączeniu z podkładem NC Base Coat oraz utrwalaczem NC UV Top Coat powstają piękne paznokcie.


Nr 605 to przepiękny granat z perłową nutą. Świetnie się prezentuje. Łatwo rozprowadza się na paznokciach. Wystarczy jedna grubsza warstwa bądź dwie cienkie, żeby dobre zakryć płytkę paznokcia. Lakier szybko schnie. Nałożyłam na niego top coat dla lepszej trwałości i jak dla mnie jego trwałość jest standardowa. Wytrzyma 5-6 dni na paznokciach co jest dobrym wynikiem.


Nr 413 to różowa czerwień, taki malinowy, który wymieszano z czerwieniom. Kolor ładny, ciekawy i wyrazisty. Nie jest to standardowa krwista czerwień, którą mam zwyczaj najczęściej nosić na paznokciach, ale kolor mi się podoba. Dwie cienkie warstwy są idealne, aby dobrze zakryć płytkę. Trwałość po nałożeniu top coatu taka sama jak lakieru powyżej, czyli 5-6 dni.


Oba lakiery mają pędzelki, którymi dobrze nakłada się lakier - czasami trafiają się takie, że nie idzie nimi nałożyć lakieru i tylko się człowiek denerwuje.

nr 413 => https://nailscompany.eu/pl/lakiery-do-paznokci/1302-nc-lacquer-nr-413.html
nr 605 => https://nailscompany.eu/pl/lakiery-do-paznokci/1307-nc-lacquer-nr-605.html

Który kolorek bardziej się Wam podoba? :D

nails company logo

Proszę o niezostawianie linków do swoich blogów/stron w komentarzach. Dziękuję!

Zapraszam na rozdanie :)

11 komentarzy:

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger