wtorek, 7 marca 2017

Id'eau • Naturalna woda mineralna - woda wodzie nierówna

Ludzie zazwyczaj sądzą, że każda woda jest taka sama i nie ważne jaką pijemy efekt i tak będzie ten sam. Niestety w takim myśleniu jest ogromny błąd, ponieważ każda woda różni się od siebie. Każda woda ma inną zawartość składników mineralnych, które są bardzo ważne dla naszego organizmu.


Woda wodzie nie równa. Id'eau - woda, która może więcej.

ID’EAU to połączenie najlepszych zasobów natury z najbardziej zaawansowanymi osiągnięciami nauki. To wyjątkowa woda, która wspiera organizm na wiele sposobów: optymalnie nawadnia, poprawia jego wydolność poprzez zwiększenie wytrzymałości wysiłkowej, stymuluje lepszą przemianę materii, natlenia, wzmacnia i naturalnie odkwasza - pozwalając zachować balans kwasowo-zasadowy. Lepiej rozpuszcza i ekstrahuje.

Woda wodzie nie równa. Id'eau - woda, która może więcej.

Może zacznijmy od opakowania. Butelka jest bardzo przyjemna dla oka. Zdecydowanie wyróżnia się spośród innych wód butelkowanych. Zaś innowacyjne opakowanie chroni wodę przed szkodliwym promieniowaniem elektromagnetycznym, które pojawiło się na świecie jako niekorzystny skutek rozwoju cywilizacji. Woda utrzymuje swoje unikalne właściwości przez okres minimum 1 roku. Właśnie dlatego na opakowaniu jest napisane żeby przechowywać w nim butelki z wodą.

Woda wodzie nie równa. Id'eau - woda, która może więcej.

Sam smak wody jest inny. Wiem, że trudno sobie będzie go wyobrazić, bo to po prostu trzeba spróbować. Smak jest o wiele bardziej delikatny. Wiem jak to brzmi, ale naprawdę można poczuć ogromną różnicę. Woda wydaje się być taka miękka. Nawet nie da się jej porównać do innej wody, bo nawet z podobnym smakiem się jeszcze nie spotkałam.

Im cieplej się robi tym więcej ćwiczę, dużo więcej biegam. Potrzebuję dobrego nawodnienia organizmu. Wiem, że teraz możecie powiedzieć "Ale przecież każda woda nawadnia organizm". Tak to prawda, ale każda robi to w innym stopniu. Id'eau zapewnia nam optymalne nawodnienie dzięki strukturze niezagregowanych cząsteczek ułatwia i intensyfikuje jej wchłanianie, co sprawia, że szybciej i w większej ilości uzupełnimy niedobór wody. Stymuluje metabolizm, ponieważ procesy przemiany materii przebiegają tym efektywniej im więcej dostarczymy organizmowi podstawowych dla jego funkcjonowania związków chemicznych, jednym z nich jest tlen. ID’EAU zawiera go nawet do 2-wóch razy więcej niż inne wody mineralne.

Woda wodzie nie równa. Id'eau - woda, która może więcej.

Brzmi tak wyjątkowo prawda? Bo tak jest. Ta woda nie jest zwyczajną wodą. Pomaga także w utrzymaniu balansu kwasowo-zasadowego, ponieważ ma alkaliczne pH, które jest odpowiednie dla naszego organizmu. Ta woda także zwiększa wytrzymałość podczas wysiłku fizycznego. Badania przeprowadzone na zawodowych sportowcach udowodniły istotny wpływ na szybszą regenerację organizmu oraz zwiększenie odporności na długotrwały wysiłek. Nie oszukujmy się - większość firm idzie na ilość, a nie na jakość. Tutaj jednak mamy przyłożoną ogromną wagę do jakości.

Woda wodzie nie równa. Id'eau - woda, która może więcej.

ID’EAU jest wydobywana w Polsce z naturalnego samo-wypływowego źródła. Samo źródło Borucin umiejscowione jest na terenie ekologicznie czystego regionu Niziny Śląskiej, złoże znajduje się na głębokości 60 m, czyli poniżej warstw filtracyjnych, co gwarantuje najwyższą jej czystość.

Woda wodzie nie równa. Id'eau - woda, która może więcej.

Wodę można kupić na stronie internetowej: http://ideau.pl/sklep/. Można tam się także dowiedzieć więcej informacji na temat wody jeśli nadal nie jesteście do niej przekonani.

Zapraszam do polubienia:
Fanpage bloga KLIK
Instagram KLIK
Twitter KLIK
DressCloud KLIK

Proszę o niezostawianie linków do swoich blogów/stron w komentarzach. Dziękuję!

10 komentarzy:

 1. Już sama butelka przykuwa mój wzrok :) ciekawe czy by mi posmakowała :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 3. Z jednej strony zwracania uwagi na mikroelementy jest okey. Ale jak dla mnie woda to woda. Ma nawadniać a nie być bombą witaminową. Jeśli potrzeba mi witamin to zjem jakiś owoc ;)
  Pozdrawiam :)
  Mój blog ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeszcze o niej nie słyszałam :)
  Zapraszam do wzięcia udziału w urodzinowym rozdaniu na moim blogu - do wygrania zestawy kosmetyków! :)

  OdpowiedzUsuń
 5. O kurczaczki, woda, która nie smakuje jak woda? Brzmi ciekawie, szczególnie ze cena za butelkę znacznie odbiega od norm do jakich przywykłam :) Chętnie bym spróbowała, chociaż z 1 butlę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra woda, piękna butelka! Chętnie bym w sumie spróbowała. A zwłaszcza teraz, kiedy uczę się pić tą wodę regularnie w odpowiednich ilościach .. :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Nigdy wcześniej nie słyszałam o tej wodzie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Wypilam jedna butelke zakupiona w piotrze i pawle i juz nie moge sie doczekac nastepnych, ta woda naprawde jest inna :)trudno powiedziec dlaczego,smak ma lekki i troche tak jakby od razu sie wchlaniala!no i mysle o niej tzn, ze organizm sie upomina:))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger