sobota, 18 listopada 2017

DressCloud, czyli strona dla kobiet + KONKURS

Mój laptop nie wrócił jeszcze z naprawy, więc jestem na starszym laptopie rodziców, ale nie jestem w stanie tutaj zainstalować żadnego programu do zdjęć, więc na razie nie mam jak wstawić jakichś recenzji. Z racji tego zapraszam Was na post o DressCloud. Zostałam już o to poproszona jakiś czas temu na Fanpage'u, ale post ukazuje się dopiero teraz.DressCloud to wspaniała społeczność kobiet, gdzie możemy poplotkować, porozmawiać o naszych problemach, znaleźć odpowiedzi na nasze pytania oraz informować się o wszelkich promocjach (Buziaki dla Was dziewczyny jeśli któraś to czyta, jesteście świetne <3). Już nie raz znalazłam tam pomoc i odpowiedzi. Te dziewczyny są naprawdę świetne.DressCloud opiera się na zbieraniu kryształków za dodawane zdjęcia (dodawanie chmurek). Coś a'la instagram, ale z bonusami. Inne użytkowniczki kryształkują nasze zdjęcia (czyli lajkowanie, ale jeden lajk to kryształek). Kryształkami możemy potem licytować SWOPy, czyli zestawy kosmetyków i gadżetów, które akurat nam odpowiadają (wysyłka jak i produkty są darmowe).
Kryształki można także zdobywać poprzez: 
- wykonywanie 3 zadań (codziennie zazwyczaj trochę inny zestaw). Przykładowy zestaw zadań to: dodaj chmurkę do kategorii akcesoria, dodaj chmurkę, która zdobędzie więcej kryształków niż Twoja ostatnia, otrzymaj więcej "Fajne" na Twoje chmurki niż wczoraj. Za każde wykonane zadanie jest 50 kryształków (użytkowniczki premium 100), a za wykonanie wszystkich dodatkowe 50 (użytkowniczki premium 100)
- otrzymanie "Post idealny" gdy opis jest konkretny i ma kilka zdań, gdy chmurka ma minimum 2 zdjęcia i gdy jesteś widoczna na jednym ze zdjęć. Za to jest 100 kryształków
- otrzymanie "Post polecany" opis musi się składać z minimum 3 ciekawych zdań. Za to jest 50 kryształków
- wzięcie udziału w konkursie na Królową DressCloud. Co miesiąc jest wybierana nowa królowa. Nawet za wzięcie udziału i nie przejście do żadnej dalszej części konkursu zdobywa się kryształki (ale im wyższe miejsce tym więcej kryształków), a osoba która zajmuje pierwsze miejsce zdobywa SWOP królowej. Jest o co walczyć!
- odświeżanie starych chmurek - jedna chmurka dziennie i musi być starsza niż 10 dniDodatkowo można zostać użytkowniczką premium, aby mieć więcej przywilejów. Na przykład użytkowniczki premium mogą dodawać propozycje tematów do konkursu, mogą głosować na to co w następnym miesiącu ma się znaleźć w SWOPach, mogą dodawać nieograniczoną ilość chmurek dziennie (normalne użytkowniczki maks. 3), dostają więcej kryształków przy wypełnieniu zadań plus te kryształki, które dostały za lajkowane chmurki są na koniec dnia podwajane.Dodatkowo na stronie głównej są pokazywane chmurki, które dostały najwięcej "fajne" w ciągu ostatnich 24h. Sama wiem, że wcale nie jest tak trudno dostać się na główną, ale zdjęcia muszą być ładne i estetyczne.

Jeśli macie jakieś pytania to pytajcie! Chętnie odpowiem <3

Tutaj możecie się zarejestrować lub też dowiedzieć się więcej: KLIK . Rejestracja nic nie kosztuję, a założenie konta nie wiąże się z podpisywaniem umów, albo też jakimiś kosztami. Na stronie jestem zarejestrowana już ponad 2,5 roku i czasem sama robiłam sobie przerwy, ale i tak jednak zawsze wracam. <3

Na sam koniec pokażę Wam SWOPy, które ja miałam okazję wygrać:
http://malinowyskarbiec.blogspot.com/2017/04/dresscloud-moj-pierwszy-swop-czyli.html


http://malinowyskarbiec.blogspot.com/2017/06/dresscloud-moj-kolejny-swop-czyli.html

Zapraszam do polubienia:
Fanpage bloga KLIK
Instagram KLIK
Twitter KLIK
DressCloud KLIK
Follow my blog with Bloglovin

Proszę o niezostawianie linków do swoich blogów/stron w komentarzach. Dziękuję!

Dodatkowo przypominam o rozdaniu, wystarczy być obserwatorem bloga (można kliknąć w banerek):

14 komentarzy:

 1. Mam konto na tej stronie, ale nie udzielam się tam jakoś namiętnie ;) Raczej nie uzbieram kryształków na SWOPa :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Jestem od jakiegoś czasu na tej stronie i coraz bardziej się wciągam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ja od niedawna też już jestem :)

  OdpowiedzUsuń
 4. mm mam tam konto ale uuu już nie wchodziłam z pare miesięccy ;D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wydaje się być fajną stroną ale tym samym jak dla mnie starszym pochłaniaczem czasu :D

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam konto na tej stronie, ale jakąś o nim zapomniałam xD

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię tę stronę :D Jestem od niedawna, ale kryształki zbierają się szybko i całkiem przyjemnie mi się spędza tam czas :D

  OdpowiedzUsuń
 8. Mam konto, ale rzadko tam zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zaintrygowałaś mnie! Chyba sama założę tam konto! :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 11. Nie mam tam jeszcze konta, może więc czas, by to zmienić?...

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie znam tej stronki, dzięki za polecenie na pewno się jej przyjrzę :D

  OdpowiedzUsuń
 13. Mam tam konto od jakiegoś czasu i marzy mi się uzbieranie kryształków na pierwszego SWOPA =) póki co staram się regularnie udzielać =)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger