wtorek, 24 maja 2016

Perlux • Kapsułki do prania Super Compact Baby oraz koncentrat do płukania tkanin Fresh Wind

Dziś po raz kolejny będzie o praniu. Jakby nie było jest to czynność, którą wykonujemy na okrągło (jedne częściej, inne rzadziej) ale tak czy siak musimy ją robić. Dlatego są wymyślane coraz to fajniejsze produkty do prania, jakieś nowości ułatwiające nam to rutynowe zajęcie.
Kapsułki do prania Super Compact Baby

Kapsułki są zamknięte w wodorozpuszczalnej folii, przez którą lekko czuć ich zapach. Na początku kojarzył mi się on z zapachem jogurtów biszkopcikowych, ale potem był taki bardziej świeży, kwiatowy. Z jednej strony mamy proszek z żółtymi drobinkami, a po drugiej stronie pomarańczowy żel. Strona z proszkiem jest zbita i twarda, a ta z żelem miękka i delikatna. Mam skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień. Często muszę uważać na to jakie proszki lub kapsułki używam do prania. Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że pod tym względem kapsułki te sprawdzają się rewelacyjnie. Żadne z ubrań wypranych w tych kapsułkach nie podrażniło mojej skóry. Kapsułki zawierają 0% fosforanów, alergenów oraz parabenów. Doskonale pozbywają się plam. Nawet tych trudnych do wywabienia.


Koncentrat do płukania tkanin Fresh Wind
Koncentrat ma niebieski kolor. Ma świeży zapach. Taki delikatny, nie chemiczny. Przypomina on mi delikatniejszą wersję niebieskiego Edenu. Jest on bardzo ładny i długo utrzymuje się na ubraniach. Nadaje miękkość ubraniom. Są one tak przyjemne w dotyku, że tych których nie zakładamy na siebie chce się aż przytulić. Nie zauważyłam, aby z jakiegokolwiek ubrania zszedł kolor. Koncentrat zapobiega elektryzowaniu się ubrań, więc ogromny plus dla niego.Zapraszam do polubienia:
Fanpage bloga KLIK
Instagram KLIK

6 komentarzy:

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger