sobota, 21 maja 2016

Perlux • Kapsułki do prania Perlux Color Super Compact oraz koncentrat do płukania tkanin Lovely Moment

Dziś będzie o produkcie, którego używamy do tak normalnej czynności jak robienie prania. Każda z nas pierze, a raczej musi robić pranie, bo ubrania same z siebie czyste nie będą. Zawsze zależy nam na tym, aby produkty, które wybieramy dobrze dopierały plamy oraz nadawały ubraniom ładnego zapachu. Tak jak jest w tytule dziś będzie o kapsułkach oraz koncentracie.
Na pierwszy ogień idą kapsułki:
Kapsułki do prania Perlux Color Super Compact


Kapsułki składają się z proszku piorącego oraz żelu. Lekko je czuć przez wodorozpuszczalną folię, ale nie na tyle, aby określić ich zapach. Proszek zawiera zielone drobinki. Jest on bardzo zbity i twardy. Żel to ciemnozielony płyn. Oby dwie kapsułki wkładałam do pralki, ponieważ lubię gdy ubrania są dobrze wyprane, a często zdarza mi się niestety bardzo pobrudzić ubrania. Te dwie małe kapsułeczki starczą na porządnie wypchaną pralkę. Moim zdaniem bardzo dobrze dopierają plamy. Poradziły sobie z plamami po farbie (zwykłej farbie do malowania ścian), po kawie, ketchupie, a nawet doprały resztki lakieru do paznokci z jeansów (który wcześniej próbowałam trochę wyczyścić zmywaczem do paznokci. Nie zauważyłam żeby moja ubrania straciły na kolorze. Jak dla mnie są to bardzo dobre kapsułki. Mają takie samo działanie jak kapsułki Persila, Ariela itp. Używam się ich o wiele łatwiej i przyjemniej niż zwykły proszek. Przez swoje działanie myślę, że warto je wypróbować (można kupić je w opakowaniach: 24 szt, 16 szt oraz 2 szt).


Koncentrat do płukania tkanin Lovely Moment
Koncentrat to różowy płyn o pięknym zapachu. Przypomina mi on delikatne kwiaty. Nie jest on duszący tylko bardzo lekki. Zostaje na ubraniach po upraniu ich, przez kilka godzin po założeniu. Nadaje im miękkość. Zapobiega elektryzowaniu się ubrań co jest ogromnym plusem, bo często lubię zakładać zapinane sweterki, które są czasem zrobione z materiałów mocno elektryzujących się i wtedy nie dość że sweterek jest naelektryzowany to jeszcze elektryzuje wtedy moje włosy, i nie jest przyjemnie. Z tym koncentratem nie było takiego problemu.


Zapraszam do polubienia:
Fanpage bloga KLIK
Instagram KLIK

8 komentarzy:

 1. Ja używam tylko kapsułek do prania ale tych jeszcze nie miałam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Miałam kapsułki Perlux i bardzo dobrze wspominam pranie z nimi :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Nie sądziłam, że są nawet recenzje produktów użytku domowego :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię kapsułki do prania, ale Perlux jeszcze nie używałam :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakiś czas temu używałam tych kapsułek, ale ostatecznie wróciłam do płynów do prania. :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mnie lubią uczulać rózne produkty do prania ...

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger