czwartek, 15 grudnia 2016

Irresistible Me • Silky Touch, Silky Light Red, Dopinki clip in

Już ostatnio pisałam o dopinkach Irresistible Me. Jak dla mnie są naprawdę bardzo dobrze wykonane i godne uwagi. Z ich pomocą nawet codzienna fryzura może wyglądać zjawiskowo. Osobiście jestem ogromną fanką różnych warkoczy. Najbardziej preferuje te zwyczajne, bo szybko się je robi i dobrze wyglądają.
 
Z pomocą dopinek możemy stworzyć warkocz gruby, piękny warkocz. Ile razy zazdrościłyście kobiecie gęstych, grubych włosów, które są w świetnym stanie? Równie dobrze możecie robić taki sam, ale z dopinkami. Różnicy większej nie ma. Plus nikt nie musi wiedzieć, że macie dopinki. Są ładnie schowane pod włosami, więc ich nie widać. W warkoczy mieszają się z naturalnymi włosami, więc ich nie widać. Nawet nie widać wtedy różnicy w kolorze, bo wszystko jest zmieszane.
Da się z nich zrobić pięknego, dużego koka i to bez użycia jakichś wypełniaczy. Koki od zawsze były dla mnie ciemną magią. Inne dziewczyny miały zawsze je takie gęste itd. Z moich własnych wychodzi coś w stylu miotełki. Takie male i ledwo widoczne, i za każdym razem się dziwię gdzie te moje wszystkie włosy się chowają. Też macie taki problem? Bez gumki wypełniającej się u mnie nie obejdzie, ale z dopinkami nic nie muszę takiego stosować. Można je ładnie upiąć. Wtedy dobrze się trzymają, a kok się nie rozpada.
 
Z dopinek można zrobić idealnego koka. 

Jeśli nie podoba nam się żadne upięcie można je po prostu lekko zakręcić. Nie są całkowicie proste przez co wyglądają bardziej naturalnie. Niby normalna fryzura, ale dopinki sprawiają, że jednak jest wyjątkowa. Włosy są długie i wyglądają bardzo naturalnie.
 
Możemy je normalnie czesać, upinać, kręcić i prostować. Tworzyć fryzury jakie tylko chcemy. Napewno zawsze chciałyście jakąś fryzurę, ale Wasze włosy były za cienkie, za krótkie itd. Dzięki dopinkom możecie tworzyć po prostu wszystko. Każda inspiracja, którą kiedykolwiek znalazłyście w Internecie, każda fryzura w której się zakochałyście - możecie ją po prostu stworzyć.

Włosy są wysokiej jakości. Nie będziecie zawiedzione. Są przyjemne w dotyku, gładkie. Są gęste i grube. Nie spadają z głowy nawet podczas czesania. W razie zmiany koloru włosów, je także można pofarbować.
Ja bardzo lubię je zakładać. Można się w nich poczuć naprawdę piękną. Do tego ładny makijaż i można iść podbić jakąś imprezę. 

Wszystkie kolorki możecie zobaczyć tu: https://www.irresistibleme.com/hair-extensions/silky-touch/.html
https://www.irresistibleme.com/
https://www.irresistibleme.com/


Zapraszam do polubienia:
Fanpage bloga KLIK
Instagram KLIK
Twitter KLIK
DressCloud KLIK

3 komentarze:

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger