sobota, 10 września 2016

Fashion Post - Portal modowy, polscy młodzi projektanci + KONKURS

Tak jak widzicie w nazwie postu dziś opowiem Wam o stronie Fashion PostFashion Post to nowa jakość w segmencie mody. Jako portal nowej generacji wyróżnia się na tle innych serwisów branżowych koncepcją, szybkością przekazu, pogłębioną wiedzą, nowoczesną warstwą graficzną. Dostarcza czytelnikom najświeższych informacji o modzie z Polski i ze świata.

Fashion Post to codziennie aktualizowane źródło informacji dla pasjonatów mody. Przyglądamy się wybiegowym trendom i podpowiadamy, jak przełożyć je na garderobę zwykłej śmiertelniczki. Obserwujemy rynek, dostarczamy inspiracji, analizujemy tendencje. Testujemy kosmetyki i dzielimy się wrażeniami. Osobiście sprawdzamy najnowsze doniesienia kulturalne i radzimy, co warto zobaczyć lub przeczytać.
Ale Fashion Post to nie tylko modowe „in and out”, to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą tę branżę, są autorami naszych treści i bohaterami opisywanych historii. Teraz wszystko, co związane z modą, znajdziesz w jednym miejscu – codziennie, 24 godziny na dobę."Fashion Post to codziennie aktualizowane źródło informacji dla pasjonatów mody. Przyglądamy się wybiegowym trendom i podpowiadamy, jak przełożyć je na garderobę zwykłej śmiertelniczki. Obserwujemy rynek, dostarczamy inspiracji, analizujemy tendencje. Testujemy kosmetyki i dzielimy się wrażeniami. Osobiście sprawdzamy najnowsze doniesienia kulturalne i radzimy, co warto zobaczyć lub przeczytać. Ale Fashion Post to nie tylko modowe „in and out”, to przede wszystkim ludzie. Ludzie, którzy tworzą tę branżę, są autorami naszych treści i bohaterami opisywanych historii. Teraz wszystko, co związane z modą, znajdziesz w jednym miejscu – codziennie, 24 godziny na dobę.

Na stronie możemy znaleźć ciekawe informacje na temat mody, kultury oraz urody. Czyli tak naprawdę tematy, którymi większość z Nas się interesuje i z którymi jest na co dzień.

Można tam znaleźć artykuły oraz quizy dla chwili odprężenia i zabawy. 

Na głównej stronie można zobaczyć nowinki i najlepsze artykuły z każdego działu. Na samym dole strony można nawet zobaczyć przykładową stylizację.
W każdej kategorii możemy znaleźć podział. Moda to: newsy, trendy, opinie oraz zakupy. Uroda to: makijaż, pielęgnacja, włosy oraz perfumy. Kultura to: ludzie, relaks, miejsca.
Mi przez moją włosomanię najbardziej spodobała się kategoria "włosy". Można tam znaleźć nowe kosmetyki do włosów, fryzury. Jak dla mnie idealnie :D
W dziale Kto jest kim możemy poznać wiele znanych postaci. Jest tam podział na biznes, modę i media co ułatwi nam poznawanie różnych sław. Można tam poznać osoby które często pojawiają nam się w jakichś newsach, ale jednak nie wiemy kim oni są.
O dłuższy opis Barbary Hoffy możemy znaleźć pod jej zdjęciem. Tak właśnie jest przedstawiona każda osoba. Jak dla mnie to bardzo fajne rozwiązanie. Przydatne informacje podane w przejrzysty, prosty sposób. 
Polecamy znajdziemy różne tagi, które pokażą nam artykuły na dany temat. Czyli to co najważniejsze w jednym miejscu.

Jak dla mnie strona jest bardzo przejrzysta i ciekawa. W razie jeśli nie możemy czegoś znaleźć oczywiście możemy tego wyszukać. Nie mamy tak natłoku informacji, ani typowego przesycenia. Nie jest to żaden portal plotkarski, więc tu jest kolejny plus.
Z czystej ciekawości wyłączyłam AdBlocka na stronie i o dziwo nie ma żadnych reklam. Nic nie przeszkadza nam w jej przeglądaniu (gdzie na większości stron gdzie się nie spojrzy reklamy wręcz rzucają nam się w twarz). Mnie to bardzo przyciąga.

Ja znalazłam tam wiele ciekawych informacji i będę wchodzić na tą stronę. Krótko Wam ją przedstawiłam, a po więcej informacji zapraszam:

Zapraszam do polubienia:
Fanpage bloga KLIK
Instagram KLIK
DressCloud KLIK

Zapraszam także na KONKURS na Fp bloga (kliknij w baner):

4 komentarze:

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger