poniedziałek, 7 maja 2018

DressCloud, Mój #3 wygrany SWOP

Ten kto nie wie czym jest DressCloud, a chciałby zobaczyć to zapraszam tutaj KLIK. Jest to strona dla kobiet poświęcona kosmetykom, rozmowom oraz możliwością wygrania różnych hmmm zestawów. Jakiś czas temu można było tam wygrać głównie zestawy kosmetyków, potem doszły akcesoria, a teraz nawet można znaleźć tam fajny dodatek do garderoby.Ten przecudowny swop, który miałam okazję wygrać zawiera bluzę z Primarka z napisem "I don't go looking for trouble, trouble usually finds me". Ten kto ją widzi już wie, że ma to coś wspólnego z Harrym Potterem (szczególnie że cytat jest podpisany), a jako ogromna fanka musiałam spróbować szczęścia i tak o to trafiła ona do mnie. Ten cytat można spotkać w trzeciej części, czyli "Harry Potter i więzień Azkabanu" - taka ciekawostka.


Bluza jest przyjemna w dotyku, bardzo miękka. W dotyku materiał lekko przypomina taki jaki jest przy cienkich, miękkich szlafrokach - brzmi to zabawnie, ale dzięki temu po praniu nadal będzie miękka. Jest to 80% bawełny i 20% poliestru.
Dodatkowo dostałam krówkę od Krem de la krem oraz masę ulotek. Szczerze powiem, że jestem po prostu mega zachwycona tą bluzą, bo i tak zamierzałam taką kupić, ale nigdzie nie mogłam dostać tej idealnej i zwykle były drogie oraz z lichego materiału. Tutaj jest cud miód i mam nadzieję, że długo ze mną wytrzyma.Przez przez prawie 3 lata od pierwszej rejestracji na DC (dokładnie był to 19.07.2015) udało mi się zdobyć, aż 3 swopy. Jestem z tego bardzo zadowolona, szczególnie że nie zawsze miałam czas, często było więcej ważniejszych zajęć, ale jednak jakoś się mi udało :D  Moje dwa pozostałe swopy możecie zobaczyć tu: 
#1 http://malinowyskarbiec.blogspot.com/2017/06/dresscloud-moj-kolejny-swop-czyli.html
#2 http://malinowyskarbiec.blogspot.com/2017/04/dresscloud-moj-pierwszy-swop-czyli.htmlPewnie ciekawi Was jak działa DressCloud tak w praktyce. O tym jak działa DressCloud możecie przeczytać także tutaj: http://malinowyskarbiec.blogspot.com/2017/11/dresscloud-czyli-strona-dla-kobiet.html. Tak w skrócie po prostu dodajecie zdjęcie z opisem, dostajecie kryształki, którymi potem licytujecie swopy. Oczywiście DressCloud to nie tylko swopy, to przede wszystkim fajna społeczność w której każdy się odnajdzie. Jak najbardziej polecam.
W praktyce jest to naprawdę fajne i ciekawe. Ogromnym plusem jest to, że można prowadzić dyskusję z innymi użytkowniczkami, niestety nowe użytkowniczki podbijają wiele już dawno nie odwiedzanych tematów, które powinny być już zamknięte.Korzystacie z DressCloud? Skusiłybyście się na SWOPA?


Facebook KLIKInstagram KLIKTwitter KLIKDressCloud KLIK

2 komentarze:

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger