wtorek, 23 maja 2017

Nou • Secret Blanc, Woda perfumowana owocowo-kwiatowa

Dziś mam dla Was post o wodzie perfumowanej. To nowy produkt na rynku. Sama firma jest dla mnie nieznana. Nigdy o niej nie słyszałam, więc chętnie zapoznałam się z tym zapachem.
Tę wodę perfumowaną otrzymałam w boxie od portalu Only You.


Przeznaczona dla nowoczesnych, dynamicznych kobiet, które nie boją się wyzwań. Prosta i elegancka, pełna tajemniczej świeżości. W pierwszym momencie oszałamia lekkością schłodzonej cytryny, białej herbaty, rabarbaru i ananasa, by po chwili porwać nas do ogrodu pełnego jaśminu, peonii i żurawiny. W ostatnich akordach otula piżmem, paczulą i bobem tonka.
Nuta głowy: schłodzona cytryna, biała herbata, rabarbar, ananas, 
Nuta serca: jaśmin, peonia, żurawina, 
Nuta bazy: paczula, bób tonka, piżmo.


Buteleczka perfum jest bardzo standardowa. Nie wyróżnia się niczym szczególnym. Czarną nakrętkę się ściąga. Trzeba do tego użyć trochę siły, a jeśli ma się wilgotne ręce, to jest to bardzo utrudnione. Palce się po niej ślizgają i nie da się wtedy jej ściągnąć. :P
Jednak gdy uda nam się ściągnąć tę ultra trudną nakrętkę :P to możemy poczuć przepiękny zapach. Tak jak ja uwielbiam męskie zapachy, ten damski ma jakąś tycią nutę męskiego perfuma. Oczywiście czuć, że jest to perfum damski, akurat co do tego nie mam wątpliwości, ale dzięki tej nucie jest dla mnie po prostu przepiękny. Trudno to wyjaśnić :P


Rzadko kiedy owocowo-kwiatowe zapachy, aż tak przypadają mi do gustu. Nie jest to zapach słodki ani mdły. Taki zapach prawdziwej kobiety sukcesu, takiej silnej kobiety. Nic cukierkowego, niepłynącego tęczą - tak, niektóre zapachy są tak słodkie, że aż tęczą płyną. Tutaj tego nie ma. Jest to mocny, ale zarazem lekki zapach. Wszystko jest w nim odpowiednio wyważone tak, żeby nas nie męczył.


Co do utrzymywania się na ciele i ubraniach to jednak nie jest z nim jakoś dobrze. Z ciała znika bardzo szybko, na ubraniach trzyma się 4-5 h, a potem słabnie i dopiero jak się tak bardziej wczuć, tak wsadzić nos w ubranie to wtedy można go poczuć.

Only You – portal dla kobiet (uroda, moda, zdrowie) - Only You to portal dla kobiet. Only You to uroda, moda, porady, kuchnia i najnowsze trendy. Na portalu o-you.pl znajdziecie także konkursy, blogi i testy!


Zapraszam do polubienia:
Fanpage bloga KLIK
Instagram KLIK
Twitter KLIK
DressCloud KLIK

Proszę o niezostawianie linków do swoich blogów/stron w komentarzach. Dziękuję!


Zapraszam także na post o tańszych zakupach przez internet: KLIK

4 komentarze:

  1. Próbowałam ją - kuzynka otrzymała buteleczkę tego zapachu i w sumie pozytywnie mnie ten zapach zaskoczył - spodziewałam się czegoś mocnego i nieznośnego, a to bardzo miły bukiet zapachów :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj perfumy??? No koniecznie trzeba wypróbować!

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za przeczytanie postu i komentarz, jednak proszę — nie zostawiaj linków — wiem jak do Ciebie trafić ;)

Copyright © 2016 Malinowy Skarbiec , Blogger